Nawigacja
Open Source dla biznesu

Zimbra - wydajna pracaZimbra to oprogramowanie wspierające pracę grupową i wymianę informacji z kompletną usługą poczty elektronicznej, kalendarzem, książką adresową, udostępnianiem plików i zadaniami.

Zabbix - monitoring sieciZa pomocą Zabbixa możemy monitorować prawie każdy parametr działania serwerów lub urządzeń sieciowych. Rozwiązania dostarczone przez Zabbix swą popularność zawdzięczają kilku niezaprzeczalnym zaletom, m.in: pełnej skalowalności, wysokiej wydajności, łatwości obsługi i niskiemu kosztowi eksploatacji.
Linki: Linux OS
Kurs z podstawowych komend linuxa bezpośrednio na stronie serwisu WWW
Kurs w 30 interaktywnych lekcjach wyjaśniona najbardziej podstawowe zagadnienia obsługi systemów Linux z poziomu konsoli, począwszy od posługiwania się narzędziami vim czy less a na analizie logów kernela czy obsłudze iptables skończywszy. kurs jest prowadzony w wirtualnym środowisku które odbudowuje się po przeładowaniu strony.
Data dodania: 25.12.12 Wizyt: 779
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Outsourcing it

Outsourcing IT


Oferta skierowana do firm. Polega na nawiązaniu stałej współpracy serwisowej w zakresie utrzymania infrastruktury informatycznej Państwa firmy w gotowości do pracy, rozwiązywaniu na bieżąco problemów funkcjonowania stacji roboczych jak i serwerów oraz sprzętu sieciowego.
Polecamy

Chroń swoje daneChroń swoje dane dzięki oprogramowaniu do backup, archiwizowania i odzyskiwania danych.
Bareos jest solidnym oprogramowaniem typu Open Source do backupu, archiwizowania i przywracania systemów operacyjnych.Dysk sieciowy QNAP TS-659PRO+ dedykowany jako serwer korporacyjny dla wymagających użytkowników. Posiada 6 kieszeni pod dyski SATA II, dwa interfejsy sieciowe i wydajny system zarządzania.
Wygenerowano w sekund: 0.05 352,697 unikalne wizyty

WojNet s.c.
43-400 Cieszyn, ul. Mostowa 4, tel. +48 601 160 741
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.